EHS Gyakornok
Bicske

Bicskei partnerünk további növekedéséhez EHS gyakornokot keres! Hivatkozási szám WHC022032

Bicske Vissza EHS Gyakornok Bicskei partnerünk további növekedéséhez EHS gyakornokot keres! Hivatkozási szám WHC022032

Bicskei partnerünk további növekedéséhez EHS gyakornokot keres!

Ha egy biztos háttérrel rendelkező cégnél szeretnél tapasztalatot szerezni kiemelkedő órabérrel, utazási költségtérítéssel , és megvannak a megfelelő kvalitásaid ne habozz jelentkezz!

Feladatok

  • EHS csapat támogatása
  • Fenntarthatósági projektekben való részvétel
  • EHS oktatások előkészítése, lebonyolítása
  • Biomonitoring tevékenységek lebonyolítása
  • Részvétel a változáskezelési eljárásokban
  • Közreműködés belső és külső auditokban, hatósági ellenőrzésekben

Elvárások

  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok (preferáltan munka-, vagy környezet- vagy biztonságtechnikai irányultságú vagy ehhez kapcsolódó műszaki tanulmány)
  • Kommunikációs szintű angoltudás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Heti 2-3-4 nap vállalása

Ajánlatunk

  • Br. 2000 Ft/óra
  • Tanfolyamokon való részvételi lehetőség
  • Fiatal csapat
  • Változatos feladatok
  • Bejárás támogatás
  • Bónusz