EHS vezető
Komárom

EHS vezető

További információ: +36 30 785 4544 Hivatkozási szám WHCSZ11989
EHS vezető

Komárom Vissza EHS vezető További információ: +36 30 785 4544 Hivatkozási szám WHCSZ11989

Komárom- Esztergom megyei nemzetközi fémipari partnerünk számára keresünk EHS specialista munkatársat angol nyelvtudással.

Feladatok

  • EHS rendszer fejlesztése és üzemeltetése
  • Tiszta és biztonságos munkakörnyezet biztosítása
  • ISO 14001 és ISO 45001 követelményeinek való megfelelés biztosítása
  • Szakmai felelősségvállalás a munka- és környezetvédelmi folyamatok üzemeltetéséért
  • A vállalat további szervezeti egységeivel valamint külföldi anyacéggel folytatott együttműködés
  • Kapcsolattartás a hatóságokkal, és más szolgáltatókkal
  • Auditokon való részvétel
  • Oktatások megtartása
  • Riportok készítése menedzsment részére
  • Szoros együttműködés külföldi társosztályokkal

Elvárások

  • Jó kommunikációs készség
  • Felsőfokú munkavédelmi és középfokú tűzvédelmi szakképesítés
  • 3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Önálló döntési és munkavégzési készség

Ajánlatunk

  • Kiemelkedő bérezési és juttatási csomag