Elektromos karbantartó
Veszprém

400 MÁRKA ÉRTÉKESÍTÉSE TÖBB MINT 190 ORSZÁGBAN! Hivatkozási szám WHC011146

Veszprém Vissza Elektromos karbantartó 400 MÁRKA ÉRTÉKESÍTÉSE TÖBB MINT 190 ORSZÁGBAN! Hivatkozási szám WHC011146

Tovább a jelentkezéshez
Veszprémi jégkrémgyártó partnerünk számára keresünk Elektromos karbantartókat!

Feladatok

  • A vállalat területén található pneumatikus, elektromos és elektronikus gépek, berendezések javítása, karbantartása
  • Ellenőrző berendezések előkészítése és átállítása
  • Gépek, berendezése felújítása
  • Tartalék alkatrészek mennyiségének folyamatos figyelemmel kísérete és jelentése
  • Termelő sorok rendellenességeinek azonnali elhárítása
  • Aktív részvétel a fejlesztésekben és projektekben
  • A problémák megoldásainak kezdeményezése, ajánlása, a megoldások végrehajtása

Elvárások

  • Középfokú szakirányú végzettség
  • Több műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk

  • Havi alapbéres fizetés
  • Műszakpótlékok
  • Bónusz a gyári eredménytől függően
  • Cafeteria
  • Saját állományba történő felvétel
  • Önkéntes nyugdíjpénztár
  • Havonta jégkrém juttatás
  • Vállalati buszjáratok
  • Munkába járás támogatása