Elektromos karbantartó
Kecskemét

Magas alapbér + pótlékok + bónuszok a vállalat saját állományában! Hivatkozási szám WHC011330

Kecskemét Vissza Elektromos karbantartó Magas alapbér + pótlékok + bónuszok a vállalat saját állományában! Hivatkozási szám WHC011330

Tovább a jelentkezéshez

Elektromos karbantartót keresünk autógyártó céghez, folyamatos munkarendbe!

Feladatok

  • Gyártóberendezések, napi termeléshez szükséges eszközök műszaki állapotának megfelelő szinten tartása
  • Karbantartási tervek végrehajtása és dokumentálása
  • Üzemzavarok elhárítása, hibakeresés és a gyártóberendezés meghibásodások elhárítása
  • Gyártóberendezések, eszközök telepítésében, üzembe helyezésében való részvétel
  • Géphibára visszavezethető belső kiesés csökkentése

Elvárások

  • Szakmai végzettség (villanyszerelő, erős/gyengeáram technikus)
  • PLC/frekvenciaváltó működés alapismeret
  • Szenzortechnikai ismeret
  • Minimum 2 év szakmai tapasztalat
  • Több műszak vállalása (folyamatos munkarend 12 órában, 4 nap munka – 4 nap pihenő)
  • Precíz, pontos munkavégzés, terhelhetőség
  • Jó problémamegoldó képesség és erős felelősségtudat

Amit kínálunk

  • Alapbér bruttó 390 000 - 400 000 Ft/hó + emelt műszakpótlék + vasárnapi pótlék
  • Havi + negyedéves bónusz
  • Cafetéria a 4. hónapból + 13. havi fizetés
  • Kedvezményes étkezési lehetőség helyben
  • Bejárás támogatása
  • Munkaruha biztosítása
  • Biztos, hosszútávú munkalehetőség
  • Betanulás tapasztalt kolléga mellett
  • Multinacionális környezet, kiemelkedő munkakörülmények, jól felszerelt műhely
  • Saját állományba történő felvétel!