Elektromos karbantartó
Szombathely

Villanyszerelő végzettséggel és ukrán - magyar nyelvtudással rendelkezel ? Akkor itt a helyed! Hivatkozási szám WHC012116

Szombathely Vissza Elektromos karbantartó Villanyszerelő végzettséggel és ukrán - magyar nyelvtudással rendelkezel ? Akkor itt a helyed! Hivatkozási szám WHC012116

Villanyszerelő végzettséggel rendelkező ukrán kollégákat keresünk, elektromos karbantartó pozícióba 3 műszakos munkarendbe.

Feladatok

  • Gépek, berendezések megelőző karbantartása
  • Eseti meghibásodások kezelése
  • Ütemezett karbantartások végrehajtása (Heti, Havi, Éves)
  • Karbantartási dokumentációk vezetése
  • Alkatrész utánpótlás igénylés

Elvárások

  • Ukrán - magyar nyelbtudás
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Villanyszerelő végzettség

Ajánlatunk

  • Kiemelt bérezés
  • Hosszútávú munkalehetősség
  • Ingyenes szálláslehetőség