Elektromos karbantartó / gépbeállító műszerész
Dunakeszi

2 műszak! Cafetéria! Stabil munkahely vírus alatt is! Céges buszjárat! Hivatkozási szám WHC011466

Dunakeszi Vissza Elektromos karbantartó / gépbeállító műszerész 2 műszak! Cafetéria! Stabil munkahely vírus alatt is! Céges buszjárat! Hivatkozási szám WHC011466

Feladatok

  • Termelésben lévő gépek műszaki állapotának felügyelete, karbantartása.
  • Közreműködés nem tervezett meghibásodások elhárításában.
  • Tervezett karbantartások végrehajtása.
  • Karbantartási dokumentumok vezetése
  • Épület karbantartási munkák elvégzése.

Elvárások

  • szakirányú végzettség

Ajánlatunk

  • Bérezés bérigény benyújtásával megegyezés szerint
  • 2 műszakos munkarend
  • cafetéria juttatás br. 26.000 Ft
  • munkaruha 3 hónap próbaidő után
  • 100%-os bérlettérítés, autóra 15 Ft/ km
  • buszjárat: Aszód, Bag, Galgamácsa, Vácegres, Erdőkertes, Veresegyház, Hévízgyörk!
  • családbarát munkahely
  • gyümölcsnapok