Elektromos szerelő
Debrecen

Hivatkozási szám WHC012899

Debrecen Vissza Elektromos szerelő Hivatkozási szám WHC012899

Légy a csapatunk tagja!

Feladatok

  • Felelős az ipari létesítmény üzemeltetési rendszer kezeléséért, valamint a hatáskörébe tartozó területek napi karbantartásáért
  • A gyárépületben található intelligens rendszerek használata és ellenőrzése
  • A berendezések ellenőrzése, javítása és nyomon követése
  • Az energiatakarékos munkavégzés megvalósítása és napi ellenőrzése

Elvárások

  • Villanyszerelő vagy egyéb elektromos szerelői végzettség;
  • A szakmához kapcsolódó szabványok, biztonságtechnikai előírások ismerete;
  • Irodai szoftverek ismerete;
  • Koordinációs készség;
  • Angol nyelvismeret;
  • Debreceni munkavégzés vállalása.

Ajánlatunk

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Modern munkakörnyezet, a legújabb technológiák alkalmazásával
  • Stabilitás, hosszútávú karrierlehetőség