Szentgotthárd, 2024.07.12.

Energetikus

Hivatkozási szám WHCSZ12827

Szentgotthárd Vissza Energetikus Hivatkozási szám WHCSZ128272024.07.12.

Csatlakozz Energetikusként Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő autóipari vállalatához!

Feladatok

  •  Épületek és ellátórendszerek komplex energiagazdálkodási feladatainak ellátása az energiahatékonyság és az energiatakarékosság magas szintű megvalósítása érdekében
  •  Energia felhasználás hatékonyságának monitorozása, javaslatok kidolgozása a hatékonyságnövelés érdekében, részvétel a végrehajtásban
  • Energetikai fejlesztési letőségek felmérése, energiaveszteségek feltárása, csökkentése továbbá beruházási tervek előkészítése, projektek műszaki menedzselése
  • Energia fogyasztási adatok folyamatos elemzése, értékelése, „legjobb gyakorlatok” elemzése, bevezetése a gyárban
  • Energia havi és rövid- valamint középtávú forecast költség adatok elkészítése
  • Dokumentációk, szerződések, adatbázisok naprakészen tartása
  • A szabályozó törvények, rendeletek, szabványok nyomon követése, szükséges akciók meghatározása a megfelelés biztosítása érdekében
  • Hatósági, gyári és központi jelentések, bevallások elkészítése
  • Energetikai szakreferenssel szakmai kapcsolattartás, feladatok nyomon követése, teljesülések ellenőrzése
  • Részvétel az energia szerződések készítésében, tárgyalási folyamatokban
  • Energiahatékonysági pályázatok figyelemmel kísérése, megvalósításuk koordinálása
  • Kapcsolattartás hatóságokkal, szükséges energetikai jelentések elkészítése
  • Energiagazdálkodási irányítási rendszer ISO 50001 szabvány szerinti működtetése és folyamatos fejlesztése
  • Aktív részvétel a fenntarthatósági stratégia kialakításában, fenntarthatósági törekvések megvalósításában

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (pl. épületgépész-, gépész-, villamos-, vagy energetikai mérnök)
  • Jártasság energetikai területeken
  • Projekt menedzsment ismeretek
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Min. 1-3 év tapasztalat

Ajánlatunk

  • napi bejárási támogatás
  • étkezési támogatás
  • teljesítmény bónusz
  • nyereségrészesedés
  • megélhetési költségkompenzáció
  • hűségprémium
  • csoportos élet- és balesetbiztosítás
  • gépkocsi vásárlási kedvezmény
  • cafeteria rendszer