Épületgépész karbantartó
Debrecen

Hivatkozási szám WHC012902

Debrecen Vissza Épületgépész karbantartó Hivatkozási szám WHC012902

Légy a csapatunk tagja!

Feladatok

  • Ipari épületgépészet üzemeltetési és karbantartási feladatok ellátása
  • Gyárépület elektromos és gépészeti rendszereinek tervszerű megelőző karbantartása, javítása, hibaelhárítás
  • Gyárépületben található digitális és intelligens gépészeti rendszerek működtetése
  • Elvégzett karbantartások, javítások, kiépítések, hibaelhárítások, dokumentálása, munkalapok vezetése
  • Energiatakarékos munkavégzés megvalósítása és ellenőrzése

Elvárások

  • Legalább szakirányú szakiskolai végzettség (villanyszerelő, villamos gépszerelő, erősáramú berendezés szerelő, gépész, épületgépész, automatizálás)
  • 3 év tapasztalat ipari épületgépészet területén
  • Elektronikában, gépészetben, napenergiában, akkumulátorgyártásban vagy egyéb hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvismeret
  • Debreceni munkavégzés vállalása

Ajánlatunk

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Modern munkakörnyezet, a legújabb technológiák alkalmazásával
  • Stabilitás, hosszú távú karrierlehetőség