Épületüzemeltetési karbantartó
Lukácsháza

Villanyszerelők figyelem! 2 műszakos Épületkarbantartói lehetőség!!! Hivatkozási szám WHC012344

Lukácsháza Vissza Épületüzemeltetési karbantartó Villanyszerelők figyelem! 2 műszakos Épületkarbantartói lehetőség!!! Hivatkozási szám WHC012344

Szombathely mellé keresünk partnerünkhöz Épületüzemeltetési karbantartó kollégát 2 műszakos munkarendben!

Feladatok

  • Az épülettel, épület-gépészettel kapcsolatos munkák ellátása
  • Fűtő-és hűtőberendezések, magas és alacsony nyomású levegő előállító berendezések, gázkészülékek, légtechnikai berendezések, épületgépészeti villamos berendezések, kapcsolószekrények, vezérlések kezelése és karbantartása,
  • Elektromos rendszerrel kapcsolatos karbantartási és javítási feladatok ellátása
  • Az épülethez köthető munkákat végző külsős beszállítók felügyelete
  • Médiák rendszeres ellenőrzése
  • Dokumentációk vezetése

Elvárások

  • Villanyszerelői vagy elektromos berendezés szerelői végzettség
  • Általános karbantartási tapasztalat

Ajánlatunk

  • 2 műszakos munkarend (délelőtt, délután)
  • Saját állományú felvétel
  • Havi bónusz
  • Nyári és téli bónusz
  • Bejárás támogatás gépjárműre ill. tömegközlekedéssel
  • Céges buszjárat Szombathely, Sárvár, Kőszeg, Vasvár irányából