Erősáramú berendezés szerelő
Debrecen, 2024.08.07.

Hivatkozási szám WHC013185

Debrecen Vissza Erősáramú berendezés szerelő Hivatkozási szám WHC0131852024.08.07.

Téged keresünk!

Feladatok

  • Villamos berendezések és rendszerek telepítése, üzembe helyezése és karbantartása, hálózati és kábelezési munkák elvégzése, villamos szekrények és kapcsolótáblák szerelése
  • Gyári erősáramú,- gyengeáramú,- és komplex berendezések zavartalan üzemelésének ellenőrzése
  • Hibák és meghibásodások diagnosztizálása, meghibásodott alkatrészek cseréje és javítása
  • Munkavégzéshez kapcsolódó dokumentációk és jelentések készítése, karbantartási és javítási naplók vezetése
  • Munkahelyi biztonsági és egészségvédelmi előírások betartása.

Elvárások

  • Erősáramú szakirányú végzettség
  • Érvényes villanyszerelői engedély
  • Legalább 1-3 év releváns szakmai tapasztalat erősáramú rendszerekkel
  • Mélyreható ismeretek erősáramú rendszerekről, elektromos berendezésekről és azok működéséről
  • Elektromos kapcsolási rajzok olvasásának és értelmezésének képessége.

Ajánlatunk

  • Versenyképes alapbér
  • Cafetéria juttatás
  • Extra modern környezet és eszközök a munkavégzéshez
  • Fejlődési lehetőség