Erősáramú karbantartó / villanyszerelő
Püspökladány

Egy műszakos (06:00 - 14:30), főállású kollégánkat keressük TMK-s csapatunk tagjaként! Hivatkozási szám WHC012985

Püspökladány Vissza Erősáramú karbantartó / villanyszerelő Egy műszakos (06:00 - 14:30), főállású kollégánkat keressük TMK-s csapatunk tagjaként! Hivatkozási szám WHC012985

Villanyszerelő munkatársunkat keressük Püspökladányba. Jelentkezz önéletrajzod feltöltésével.

Feladatok

  • A vállalat területén található elektromos és elektronikus gépek, berendezések javítása, karbantartása
  • Hibafeltárás, annak elhárítása és javítása.
  • Telephely elektromos ellátását biztosító hálózatok és berendezések karbantartása és javítása
  • Napi szintű üzemeltetéshez kapcsolódó és egyéb felmerülő villamossággal kapcsolatos karbantartási és javítási feladatok megoldása
  • A problémák megoldásainak kezdeményezése, ajánlása illetve a megoldások végrehajtása
  • Meghibásodások, üzemzavarok elhárítása

Elvárások

  • Középfokú szakirányú végzettség (villanyszerelő, erősáramú berendezés szerelő)
  • Minimum 3 éves szakmai tapasztalat
  • Rajzról való olvasás
  • Önálló munkavégzés
  • Precíz igényes munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség

Ajánlatunk

  • Versenyképes bérezés
  • Korrekt elszámolás
  • Cafetéria juttatás
  • Munkába járási támogatás