Erősáramú villanyszerelő
Orosháza

Saját állományba történő felvétel! Hivatkozási szám WHC012960

Orosháza Vissza Erősáramú villanyszerelő Saját állományba történő felvétel! Hivatkozási szám WHC012960

Orosházi vállalatunkhoz Erősáramú villanyszerelő kollégát keresünk 6+2-es munkarendbe!

Feladatok

  • A gyári erősáramú,- gyengeáramú,- és komplex berendezések zavartalan üzemelésének ellenőrzése, üzemzavar megszüntetése (a hidegoldali technológia kivételével)
  • A kemence-keverő üzemi és szolgáltató-területi technológiákhoz tartozó irányítástechnikai berendezések zavartalan üzemelésének biztosítása, karbantartások, beállítások elvégzése
  • PLC-s és számítógépes rendszerek üzemeltetése
  • A felettes vezető vagy a műszakvezető utasítása szerinti javítások, karbantartások, elvégzése, az elvégzett munkák dokumentálása.
  • Rendkívüli esemény bekövetkezésekor- áramszünet, tűz, kemencemegfolyás - az utasításoknak megfelelően tevékenykedni, gondoskodni a mentésről, kárenyhítésről.
  • A munkabiztonsági, szakmai szabályok, előírások betartása

Elvárások

  • Villanyszerelő, erősáramú berendezés szerelő vagy elektrotechnikai technikus végzettség
  • Irányítástechnikai területen szerzett ipari tapasztalat
  • PC felhasználó szintű ismeretek
  • PLC (siemens) programozás ismeret
  • Gyengeáramú ismeretek
  • 6+2-es munkarend vállalása (betanulási idő alatt 1 műszak!)

Ajánlatunk

  • Havi alapbér + műszakpótlék
  • Betanulás után béremelkedés
  • Éves bónusz
  • Cafeteria (br. 37 500 Ft/hó)
  • Utazási költségtérítés (bérlet 100 %-a, autó esetén 30 Ft/km)
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Megbízható, stabil vállalati háttér
  • Saját állományba történő felvétel!