Budapest

Értékesítés támogatási munkatárs

Hivatkozási szám WHCSZ12777

Budapest Vissza Értékesítés támogatási munkatárs Hivatkozási szám WHCSZ12777

Stabil, nemzetközi háttérrel rendelkező megbízónk, több mint 50 országban van jelen kirendeltségeivel. A magyar életbiztosítási piacon is értékálló hozamokat nyújtó és hosszú távú pénzügyi biztosítás megteremtésére alkalmas megoldásokat kínál ügyfelei számára. Csapatuk bővítése céljából hosszú távú együttműködéssel keresünk munkatársat az alábbi pozícióba, home office munkavégzési lehetőséggel.

Feladatok

  • A függő értékesítési hálózat struktúrájának kezelése: be- és kiléptetés, kinevezés-visszaminősítés, MNB regisztráció
  • Közvetlen kommunikáció a függő értékesítési hálózat vezetőivel
  • Függő értékesítési hálózat irodahálózatának nyilvántartása, azzal kapcsolatos teljes körű adminisztráció
  • DAP oktatási rendszer nyilvántartása
  • Referenciák kiállítása
  • Portfolió transzfer kezelése
  • A független értékesítési hálózat működésével kapcsolatos feladatok elvégzése
  • Projektekben való részvétel
  • Hatékony kommunikáció biztosítása az értékesítési és adminisztratív társosztályokkal, valamint a társaság értékesítési partnereivel.
  • A munkavállaló közvetlen felettese által a munkaköréhez kapcsolódóan meghatározott egyéb feladatok elvégzése.

Elvárások

  • Középfokú végzettséggel rendelkezel, hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent,
  • Excel tudásod megbízható, felhasználói szintű,
  • Szeretnéd megismerni az értékesítés adminisztráció és támogatás területét,
  • Alkalmazkodsz az értékesítés oldaláról érkező gyakori változásokhoz, rugalmasan tudod kezelni azokat az adott működési kereteken belül, megoldás-orientált vagy,
  • Jól viseled a visszatérő feladatokat, de emellett szeretnél fejlesztésekben, projektekben is részt venni,
  • Magas szintű pontosság jellemez a napi munkavégzés során, ez elengedhetetlen,
  • Felelősségteljesen és önállóan végzed a munkád, önállóan képes vagy feladatokat / kihívásokat megoldani,
  • Jó kommunikációs képességekkel rendelkezel,
  • Önmotivált vagy, és
  • Szeretnél az Értékesítés támogatás csapatában dolgozni.

Ajánlatunk

  • Alapbéren felüli juttatások
  • Cafeteria rendszer
  • Csoportos életbiztosítás
  • Home Office munkavégzés