Fémipari gépkezelő
Gönyű

Hivatkozási szám WHC01611

Gönyű Vissza Fémipari gépkezelő Hivatkozási szám WHC01611

Tovább a jelentkezéshez
Gépkezelői tapasztalattal rendelkező munkavállalókat keresünk Győr melletti partnerünk telephelyére. 3 műszak, 8 órás munkaidő. Vonzó juttatások

Feladatok

  • Présgépek kezelése
  • Terület rendben tartása

Elvárások

  • Gépkezelői tapasztalat
  • Saját gépjármű munkába járáshoz (25 Ft/km térítés)

Amit kínálunk

  • Versenyképes alapbér
  • Magas műszakpótlék
  • Éves br. 405.000 Ft Cafeteria
  • Utazási költségek (25 Ft / km, vagy 86% bérlet)
  • 13. havi jutalom
  • Változatos bónuszok
  • Ingyenesen elérhető kávé, tea, víz, friss gyümölcs