Főkönyvelő
Győr, 2024.09.23.

Főkönyvelő

Főkönyvelő lehetőség Győrben! Hivatkozási szám WHCSZ12921
Főkönyvelő

Győr Vissza Főkönyvelő Főkönyvelő lehetőség Győrben! Hivatkozási szám WHCSZ129212024.09.23.

Feladatok

  • Naprakész könyvelés biztosítása - 4 fős könyvelési csapat munkájának koordinálása
  • Éves beszámoló elkészítése és az évzáráshoz kapcsolódó feladatok koordinálása
  • Könyvvizsgálóval való kapcsolattartás, és abban való aktív részvétel
  • Vevő-szállítói folyószámlák rendszeres ellenőrzése, főkönyv és analitika egyeztetése
  • Adóbevallások elkészítése
  • Banki, KSH és egyéb adatszolgáltatások felügyelete
  • NAV és Hatóságok előtti képviselet
  • Heti és havi zárások, management felé történő adatszolgáltatás
  • Forecast és Budget elkészítése és koordinálása
  • Telephelyek hatékonyságának folyamatos nyomon követése minden üzletágra kiterjedően
  • Ad hoc riportok, lekérdezések elkészítése
  • Pénzügyi vezető / cégvezető munkájának támogatása

Elvárások

  • Vállalkozási mérlegképes könyvelői végzettség, regisztráció
  • Felsőfokú végzettség előny
  • Számviteli, adózási és pénzügyi jogszabályok naprakész ismerete
  • Német és/vagy angol nyelv középszintű ismerete (főként írásban)
  • Pontos, precíz és önálló munkavégzésre való képesség, határozott fellépés, nyitott személyiség
  • Felhasználói szintű MS Office és SAP ismeret
  • Legalább 5 éves szakmai tapasztalat hasonló munkakörben

Ajánlatunk

  • Vonzó bér
  • Cafeteria
  • Szakmai képzések
  • Home Office
  • Utazási támogatás