Folyamatellenőr
Tata

Azonnali kezdés Tatán 3 műszakban Hivatkozási szám WHC011317

Tata Vissza Folyamatellenőr Azonnali kezdés Tatán 3 műszakban Hivatkozási szám WHC011317

Autó karosszéria elemek gyártásával foglalkozó partnercégünk tatai gyáregységébe keresünk munkavállalókat Folyamatellenőr pozícióba. 3 műszak 8 óra 5+2 munkarend.

Feladatok

  • Minőségellenőri feladatok ellátása a gyártási folyamatok alatt
  • Feltárt hibák dokumentálása, regisztrálása, megjelölése
  • Hibák visszajelzése a gyártási munkatársak részére
  • Biztonsági előírások, szabályok pontos betartása
  • Munkaterület tisztántartása

Elvárások

  • 3 műszak vállalása
  • Min. 8 általános
  • Gyártási tapasztalat

Ajánlatunk

  • Versenyképes alapbér
  • Quality bónusz br. 50.000Ft
  • Teljesítmény bónusz (max. br. 15.000Ft / hó)
  • Műszakpótlék 40%
  • Jelenléti bónusz 3 hónapra br. 75.000Ft
  • nettó 25.000Ft
  • Céges buszjárat a környező településekről