Folyamatmérnök
Kecskemét vonzáskörzete

Jelentkezz Távol-keleti tulajdonban lévő gyártópartnerünkhöz Folyamatmérnöknek! Hivatkozási szám WHCSZ151

Kecskemét vonzáskörzete Vissza Folyamatmérnök Jelentkezz Távol-keleti tulajdonban lévő gyártópartnerünkhöz Folyamatmérnöknek! Hivatkozási szám WHCSZ151

Tovább a jelentkezéshez
Távol-keleti tulajdonban lévő gyártópartnerünk a világ legfejlettebb gyárainak egyikével rendelkezik, modern technológiát alkalmazva.

Feladatok

  • A termelékenység növelése és a minőség javítása,
  • A termelés proaktív támogatása gépekkel, szoftverekkel,
  • Hibák és problémák elemzése, a szükséges intézkedések meghozatala
  • folyamatok stabilizálása és a folyamatokban rejlő veszteségek csökkentése, megszüntetése
  • Folyamatok és folyamatparaméterek folyamatos felügyelete, fejlesztése és dokumentálása

Elvárások

  • Mérnöki diploma
  • angol nyelv aktív használata
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Csapatjátékos személyiség
  • Rendszerszemlélet
  • Igazán jó a problémamegoldó képesség
  • Precíz, pontos munkavégzés

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem
  • cafetéria
  • utazásköltség támogatás
  • stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Modern környezet, fiatalos csapat