Debrecen, 2024.08.02.

FQC Final Quality Control Engineer

További információ: +36 30 100 8474 Hivatkozási szám WHCSZ12858

Debrecen Vissza FQC Final Quality Control Engineer További információ: +36 30 100 8474 Hivatkozási szám WHCSZ128582024.08.02.

Debreceni gyártó partnerünk részére keresünk FQC Final Quality Control Engineer pozícióba ambiciózus munkatársat!

Feladatok

  • A folyamatmérés pontosságának javítása és a folyamatfejlesztés elősegítése;
  • Technikus csapat KPI-k kialakítása, csapatirányítás és -fejlesztés;
  • Az FQC/OQC/Q-gate ellenőrzési folyamat, technika és rendszer optimalizálása az ellenőrzés hatékonyságának és pontosságának javítása érdekében;
  • Javítócsoport felállítása a fejlesztési tervek megfogalmazására;
  • A QC-vel kapcsolatos jelentések optimalizálása és karbantartása, valamint a beérkező anyagok és a folyamatminőség javításának előmozdítása
  • A vevői panaszok okainak kivizsgálása, intézkedések megfogalmazása és végrehajtása, valamint a rendszer megelőzése;
  • A QC probléma-visszajelzési folyamat, a problémakorszerűsítés és más kapcsolódó működési folyamatok optimalizálása, valamint a hatékony üzletfejlesztésre való törekvés.

Elvárások

  • BSC vagy magasabb végzettség, természettudományi vagy mérnöki területen;
  • Jártasság a minőségügyi eszközök, például a QC 7 technikák és a 8D elemzési módszerek használatában;
  • A VDA 6.3 és 6.5 követelményeinek megértése;
  • Legalább 2 év tapasztalat a minőségirányítás területén;
  • Folyékony magyar és angol nyelvtudás;
  • Debreceni munkavégzésre való képesség;
  • Motiváltság és felelősségtudat.

Ajánlatunk

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag;
  • Szakmai fejlődési lehetőségek;
  • Modern munkakörnyezet;
  • Stabilitás, hosszú távú karrierlehetőség.