Pápa, 2024.08.08.

Fröccsöntő mérnök

További információk: +36 30 637 5357 Hivatkozási szám WHCSZ12871

Pápa Vissza Fröccsöntő mérnök További információk: +36 30 637 5357 Hivatkozási szám WHCSZ128712024.08.08.

Veszprém megyei járműipari beszállító partnerünk részére keresünk, ambiciózus Fröccsöntő mérnök kollégát ANGOL nyelvtudással.

Feladatok

  • Fröccsöntési technológiák meghatározása, folyamatszabályozás és optimalizálás;
  • A fröccsöntő gépek és szerszámok beállítása, tesztelése, átvétele
  • Futó projekteknél a fröccsöntési folyamatok és technológia optimalizálása, valamint a hozzájuk tartozó dokumentációk kezelése
  • A központtal és a beszállítókkal való kapcsolattartás
  • A termelés napi szintű támogatása, mely magába foglalja a gépek rendelkezésre állásának biztosítását, a fröccsöntési folyamatokban előforduló hibák elemzését és megoldását
  • Aktív részvétel a különböző selejt- és költségcsökkentő projektekben

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • 3-5 év fröccsöntési tapasztalat
  • Aktív tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Jó kezdeményező/szervező/problémamegoldó készség
  • Nyitott, dinamikus személyiség
  • Autóipari tapasztalat

Ajánlatunk

  • 13.havi fizetés
  • Home Office lehetőség
  • Dolgozói kedvezménykártya
  • Ingyenes fitness bérlet
  • Céges események
  • Ingyenes jogi segítségnyújtás cégnél biztosított ügyvéd által
  • Ingyenes EAP szolgáltatás (munkavállalókat segítő program, ingyenes jogi, pénzügyi, pszichológiai tanácsadás)
  • Irodai masszás, lökéshullám terápia
  • Kiemelkedően magas összegű útiköltség térítés
  • Nyelvi, szakmai továbbképzések
  • Céges telefon, notebook