Orosháza

Fröccsöntő technológus

Hivatkozási szám WHCSZ12714

Orosháza Vissza Fröccsöntő technológus Hivatkozási szám WHCSZ12714

Partnerünk bővülő csapatába keresünk Fröccsöntő technológus munkatársat. Érdekel a lehetőség, de nem tudod jelentkezz-e? Keress bizalommal és beszéljünk a részletekről!
Elérhetőségem: +36 30 823-3488

Feladatok

  • Új termékek gyártásba történő bevezetésének támogatása
  • Technológia, a munkaterületen megvalósuló folyamatok, tevékenységek elsajátítása és támogatása
  • Fröccsöntési gyártási, műveleti, kezelési, beállítási utasítások előkészítése, aktualizálása
  • Együttműködés a műszakvezetőkkel, operátorokkal, minőségbiztosítási és műszaki részleggel

Elvárások

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Fröccsöntő területen szerzett tapasztalat

Ajánlatunk

  • Motiváló alapbér és juttatási csomag
  • Bejárás támogatása
  • Képzések-továbbképzések támogatása
  • Szakmai fejlődési lehetőség