Gép-és villamos karbantartó
Tatabánya

Van karbantartó vagy gépbeállító tapasztalatod? Akkor jelentkezz most! Hivatkozási szám WHC012678

Tatabánya Vissza Gép-és villamos karbantartó Van karbantartó vagy gépbeállító tapasztalatod? Akkor jelentkezz most! Hivatkozási szám WHC012678

Feladatok

Elektromos/Villamos/gép karbantartó:Tata, Tarján,

  • termelésben használt elektromos eszközök villamos karbantartása
  • Fröccsöntő gépek és egyéb berendezések megelőző karbantartása és eseti javítása
  • Általános karbantartási feladatok elvégzése
  • Épület karbantartása (épületgépészeti munkák elvégzése)
  • A gépkarbantartási koordinátor által kiadott dokumentumok folyamatos vezetése (pl. műhelynapló, köszörűgép ellenőrzési napló)

Gépbeállító: Tatabánya, Tata

  • gyártóberendezések, gyártócellák üzemeltetése, karbantartása
  • termékváltás, szerszámok cseréje
  • szerszámok mechanikus, pneumatikus beállítása, termelés indítása

Technikus: Tatabánya

  • gépek üzemeltetése
  • termékváltás és szerszámcserék elvégzése
  • napi termelési működés biztosítása
  • ütemezett karbantartás végrehajtása

Folyamatellenőr-Tata

  • gyártási folyamatok jóváhagyása és dokumentálása
  • gyártásközi ellenőrzések elvégzése
  • részvétel belső illetve külső reklamációk kivizsgálásában
  • belső és külső auditokban való részvétel

Hegesztő-Tata

  • munkautasítás szerinti visszajavítása a termékeknek
  • önellenőrzés

Elvárások

  • Középfokú végzettség -( Lábatlan Villamos karbantartó)
  • Minimum 1-2 éves tapasztalat
  • Mérőszámok ismerete

Ajánlatunk

  • Kiemelkedő alapbér + műszakpótlék
  • Cafeteria
  • Bónusz
  • Céges járat vagy bejárási támogatás