Gépbeállító
Veszprém

Gépbeállító

Gépbeállító munkatársakat keresünk azonnali kezdéssel Veszprémbe! Dolgozz velünk TE is! Hivatkozási szám WHC011988
Gépbeállító

Veszprém Vissza Gépbeállító Gépbeállító munkatársakat keresünk azonnali kezdéssel Veszprémbe! Dolgozz velünk TE is! Hivatkozási szám WHC011988

Veszprémi piacvezető partnerünk autóipari sorozattermékek gyártásával foglalkozik. Hozzájuk keressünk leendő munkatársainkat!

Feladatok

  • Gyártósori automata és félautomata gépek beállítása, üzemeltetése
  • Részvétel a tervszerű karbantartási munkákban
  • Üzemzavar esetén hibakeresés, hibaelhárítás, javítás

Elvárások

  • Műszaki végzettség vagy tapasztalat
  • Tapasztalat elektronikus hajtás (szervók), finommechanikai rendszerek (munkahengerek, megfogók) beállításában
  • Három vagy folyamatos műszakos munkarend vállalása

Ajánlatunk

  • Versenyképes havi alapjövedelem
  • Cafeteria
  • Egészségbiztosítás
  • Vállalati buszok ingyenes használata
  • Törvényen felüli műszakpótlék, munkarend pótlék
  • Meghosszabbított szünetidő
  • Prémium már próbaidő alatt
  • Iskolakezdési támogatás
  • Étterem, kávézó