Gépbeállító
Tarján

Gépbeállító

Van műanyag fröccsöntésben tapasztalatod? Jelentkezz gépbeállítónak! Munkavégzés helye: Tarján! Hivatkozási szám WHC012949
Gépbeállító

Tarján Vissza Gépbeállító Van műanyag fröccsöntésben tapasztalatod? Jelentkezz gépbeállítónak! Munkavégzés helye: Tarján! Hivatkozási szám WHC012949

Műanyag fröccsöntő gépbeállítókat keresünk Tarjánba

Feladatok

• alapanyag átállások és szerszámcserék lebonyolítása a termelési terv szerint

• gyártási paraméterek beállítása, a gyártás felügyelete, optimalizálása

• műanyagfröccsöntő gépek indítása, beállítása, hibák feltárása, javítása

• gépek termelékenységének folyamatos fejlesztése

• karbantartások elvégzése

Elvárások

• műanyagfröccsöntésben szerzett tapasztalat

• 1-2 év műanyagfröccsöntő gépbeállítói szakmai tapasztalat gyártási területen

• műszaki érzék, precizitás

• nagyfokú önállóság és kezdeményező készség

• MS Office ismeretek

• 3 műszakos munkarend vállalása

Ajánlatunk

  • kiemelkedő bérezés
  • bónusz
  • cafeteria
  • családias környezet