Gépbeállító technikus
Debrecen

Debrecen Vissza Gépbeállító technikus Jelentkezz most! Hivatkozási szám WHC013105

Itt a helyed +36 30 1394926

Feladatok

  • Back-end összeszerelő sorok kialakításában való részvétel
  • Önálló karbantartási és gépbeállítási feladatok elvégzése a back-end terület berendezésein
  • 5S szabályok betartása a gyártási területen
  • Folyamatmérnökök támogatása a területi ciklusidő csökkentésében
  • Prototípus-és mintagyártási folyamat kialakítása
  • Műszaki problémák jelzése a műszakvezető felé
  • Problémamegoldási folyamat aktív támogatása

Elvárások

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Tapasztalat termelési folyamatokban
  • Autóipari szabványok ismerete (IPC szabvány)
  • Műszaki rajz és elektromos kapcsolási rajz olvasási készség
  • Modern minőségügyi módszerek ismerete (Halszálka diagram, Pareto diagram)
  • Microsoft Office felhasználói ismeretek
  • Együttműködési készség csapatban és jó kommunikációs adottságok
  • Jó tervező-és szervezőképesség
  • Stressztűrő képesség és proaktivitás
  • Többműszakos munkarend vállalása (3-4 műszak)

Ajánlatunk

  • Versenyképes bérezés
  • Cafetéria juttatás
  • Havi teljesítménybónusz
  • Ingyenes céges buszjárat
  • Bejárási támogatás
  • Jóléti programok
  • Stabil multinacionális vállalati háttér
  • Fejlődési és karrier lehetőségek
  • Szakmai tréning lehetőségek