Gépész
Kecskemét

Gépész

+36 30/214-1783 Hivatkozási szám WHC01738
Gépész

Kecskemét Vissza Gépész +36 30/214-1783 Hivatkozási szám WHC01738

Tovább a jelentkezéshez

Nemzetközi ipari szolgáltatással foglalkozó partnercégünk megbízásából, Gépészt keresünk autógyártó céghez!

Feladatok

  • Épületüzemeltetéshez kapcsolódó gépészeti, mechanikus karbantartási és hibaelhárítási feladatok elvégzése
  • Tervszerű, megelőző karbantartások végrehajtása
  • Eseti javítások elvégzése
  • Hibajelentések kezelése
  • Javítási és hibamegelőző jellegű munkák dokumentációja

Elvárások

  • Szakirányú szakmunkás végzettség
  • Karbantartási területen szerzett legalább 2-3 éves tapasztalat
  • Nyitottság az új technológiák megismerése, elsajátítása iránt
  • Megbízhatóság, pontos munkavégzés
  • Folyamatos munkarend vállalása

Amit kínálunk

  • Kiszámítható bérezési rendszer, választható béren kívüli juttatások
  • Multinacionális háttér
  • Képzési lehetőségek biztosítása a szakmai fejlődés támogatására
  • Számítható, tervezhető munkarend
  • Bejárás támogatása
  • Hosszútávú munkalehetőség, saját állományban!