Gépészmérnök gyakornok
Kecskemét

Szerezz gépészmérnöki gyakorlatot és erősítsd meg egyetemi tudásod valódi gyakorlati elemekkel! Hivatkozási szám WHC022260

Kecskemét Vissza Gépészmérnök gyakornok Szerezz gépészmérnöki gyakorlatot és erősítsd meg egyetemi tudásod valódi gyakorlati elemekkel! Hivatkozási szám WHC022260

Kecskeméti telephellyel rendelkező gépgyártással foglalkozó partnerünk keres gépészmérnök gyakornokot. Ezzel támogatják a mérnöki vagy műszaki tanulmányokat folytató diákokat.

Feladatok

  • Gyártáselőkészítésben és géptervezésben való aktív részvétel
  • 3D tervezés és a csapat támogatása
  • Gyártási folyamatok fejlesztése
  • Gyártás támogatása dokumentációkkal és adminisztrációval
  • Technológiai segítségnyújtás gyártás és beszerzés területen
  • Gépészmérnöki csapat munkájában aktív részvétel

Elvárások

  • Heti 20 óra ráérés
  • Mérnöki vagy műszaki tanulmányokat folytató (lehetőség szerint utolsó féléves) nappali tagozatos diák
  • Fejlődési vágy
  • Önálló- és csapatmunkában is kiemelkedő teljesítés
  • Jelentkezéshez önéletrajz csatolása szükséges

Ajánlatunk

  • Br. 1874 Ft/óra
  • A legjobb 3D tervező programok megtanulása és alkalmazása
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Rugalmas munkaidő
  • Munkához szükséges rendszerek megismerése
  • Elismert cégnél tapasztalatszerzés
  • Hosszútávú munkalehetőség