Gépkarbantartó
4002 Debrecen Jedlik Ányos utca

Jelentkezz Gépkarbantartónak Debrecenbe! Hivatkozási szám WHC012915

4002 Debrecen Jedlik Ányos utca Vissza Gépkarbantartó Jelentkezz Gépkarbantartónak Debrecenbe! Hivatkozási szám WHC012915

Feladatok

·       A gyártósor berendezéseinek karbantartása;

·       Biztosítani a berendezések működésének és a termékminőségnek a stabilitását;

·       Gépbeállítások elvégzése;

·       A berendezések ellenőrzése, gépkarbantartással kapcsolatos dokumentumok vezetése;

·       Megelőző karbantartási terv végrehajtása és az optimalizálásának támogatása;

·       Az üzemi biztonsági szabályok és irányelvek betartása;

·       Új kollégák betanítása és támogatása;

·       Üzemzavarok gyors elhárítása, hiba jellege szerint önállóan vagy csapatban.

Elvárások

·   Középfokú szakirányú végzettség (elektromossággal, villanyszereléssel kapcsolatos végzettség);

·   2-3 év releváns tapasztalat hasonló munkakörben;

· Szakmai ismeretek a mechanikai tervezés, karbantartás és fejlesztés, pneumatika és hidraulika területén;

·   Képesség egyszerű PLC programok módosítására és robotok hibakeresésére;

·   Jártasság az elektromos vezetékezésben, telepítésben és üzembe helyezésben;

·   Microsoft Office alkalmazások ismerete;

·   Több műszakos munkarend vállalása;

·    Analitikus gondolkodás;

·    Kezdeményező, fejlesztő, proaktív hozzáállás;

·    Debreceni munkavégzés.

Ajánlatunk

·       Versenyképes fizetés és juttatási csomag;

·       Szakmai fejlődési lehetőségek;

·       Modern munkakörnyezet;

·       Stabilitás, hosszú távú karrierlehetőségek.