Gépkezelő nyugdíjas munkalehetőség
Tata

NYUGDÍJAS? EZT NE HAGYJA KI! Hivatkozási szám WHC01587

Tata Vissza Gépkezelő nyugdíjas munkalehetőség NYUGDÍJAS? EZT NE HAGYJA KI! Hivatkozási szám WHC01587

Tovább a jelentkezéshez
Tatán található 20 év tapasztalattal rendelkező autóipari partnerünk keresi új NYUGDÍJAS munkatársát gépkezelői munkakörbe.

Feladatok

  • A tatai gyártócsarnokban lévő gyártógépeken autóipari alkatrészek gyártása
  • Autóalkatrészek megmunkálása
  • Gépkezelés
  • Alkatrészek válogatása
  • Minőség ellenőrzése
  • A legyártott darabok utáni adminisztráció elvégzése
  • Munkabiztonsági szabályok betartása
  • A munkahelyi rend és tisztaság megteremtése, betartása

Elvárások

  • Nem igényel előképzettséget
  • Rövid betanulás után a jelölt önálló munkavégzésre alkalmas

Amit kínálunk

  • Rendezett, biztonságos munkakörnyezet, családias légkör
  • A termelés zajjal jár
  • munkába járás támogatása: autóval 15%, busz esetén 86%