Gépkezelő (plazmaszóró)
Veresegyház

Cégesbusz, Hosszú távú bejelentett munka, Kiemelkedő szakmai környezet, Karrierút Hivatkozási szám WHC011124

Veresegyház Vissza Gépkezelő (plazmaszóró) Cégesbusz, Hosszú távú bejelentett munka, Kiemelkedő szakmai környezet, Karrierút Hivatkozási szám WHC011124

Jelentkezz önéletrajzoddal a folyamat gyorsítása érdekében!

Feladatok

  • A bevonatolások előkészítése a termékek maszkolásával, szemcseszórásával a használt technológiának megfelelően
  • A bevonatolt termékek utómunkáinak, tisztításának megtanulása
  • Sikeres gépkezelői vizsga esetén a gépek beállítása, működtetése, felügyelete a szükséges átállásokkal és ezekkel járó szerelésekkel együtt
  • A gépkezelői napi gépállapot ellenőrzése

Elvárások

  • Valamilyen gépi megmunkáló végzettség/ipari szakmunkás bizonyítvány

Ajánlatunk

  • Bérezés: megegyezés szerint, bérigény benyújtásával
  • Cafetéria juttatás a belépés napjától, br. 30-35.000 Ft
  • Munkaidő: Folyamatos műszak: 4 nap munka (2 nap 6:00-18:00, 2 nap 18:00-6:00), 4 nap pihenőnap
  • Műszakpótlék: délutáni 30%, éjszakai: 50%
  • Étkezési támogatás: Ebéd menü kedvezményes áron
  • Egészségbiztosítás: belépés napjától (orvosi konzultáció, elsőbbségi időpont)
  • Munkavédelmi felszerelés: belépés napjától (méretre szabás, mosást a cég vállalja)
  • Utazási költségtérítés autóra: kiemelkedő összegű km támogatás
  • Céges buszjárat számtalan településről: Budapest, Fót, Dunakeszi, Csomád, Gödöllő, Szada, Domony, Fótliget, Göd, Sződliget, Vác, Csörög, Vácduka, Váchartyán, Vanyarc, Galgaguta, Acsa, Püspökhatvan, Galgagyörk, Galgamácsa, Vácegres, Erdőkertes, Kálló, Pásztó, Erdőtarcsa, Verseg, Kartal, Aszód, Iklad, Őrbottyán, Palotás, Héhalom, Dány, Nagykökényes, Heréd, Szűcsi, Rózsaszentmárton, Petőfibánya, Selyp, Lőrinczi, Apc, Zagyvaszántó, Tura, Hatvan, Kerekharaszt, Ecséd, Hort, Jászfényszaru, Boldog, Vácszentlászló, Valkó, Galgahévíz, Bag, Hévízgyörk, Domonyvölgy, Zsámbok, Isaszeg
  • Hosszú távú, bejelentett munkalehetőség
  • Kiemelkedő szakmai környezet, Karrierút
  • Konditerem