Gyártás koordinátor
Újhartyán

Hivatkozási szám WHCSZ10928

Újhartyán Vissza Gyártás koordinátor Hivatkozási szám WHCSZ10928

Magyarországon több, mint 20 éve jelen lévő gyártócég számára keresünk Gyártás koordinátor pozícióba mérnököt.

Feladatok

  • Napi termelés irányítása és felügyelete, munkaszervezés az üzemben, ahol 2 műszakban folyik a munkavégzés.
  • Termeléstervező, alcsoportvezetők irányítása.
  • Munkafegyelem és minőségi szemlélet megszilárdítása.
  • Gyártási folyamatok fejlesztése és selejtcsökkentési eljárások bevezetése.
  • Karbantartási tevékenység kezdeményezése termelési gépeknél.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Gyártócégnél szerzett minimum 5 év szakmai tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Vezetői tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség, magabiztos kiállás
  • Nagyfokú munkabírás, kiemelkedő szervezőkészség
  • B kategóriás jogosítvány

Ajánlatunk

  • Munkába járás teljes körű támogatása
  • Év végi bónusz
  • Új, modern munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Kihívást jelentő feladatok, hosszútávú munkalehetőség