Gyártástechnológus
Zalaegerszeg

Hivatkozási szám WHCSZ11324

Zalaegerszeg Vissza Gyártástechnológus Hivatkozási szám WHCSZ11324

Precíziós gyártással foglalkozó partnerünk csapatát gyártástechnológus kollégával bővíti. Magas minőség, folyamatos innováció jellemzi a vállalatot. Stabil, nemzetközi háttér, mégis családias hangulat várja a leendő munkatársat.

Feladatok

  • Vevői ajánlatok feldolgozása: műszaki megvalósíthatóság és előzetes költségszámítás
  • Új termékek gyártásba adása, beleértve a kapcsolódó gyártási dokumentáció elkészítését
  • Gyártási dokumentumok elkészítése (munkatervek és utasítások, alkatrészlisták, teszttervek)
  • Nyers- és segédanyagok felhasználásának tervezése
  • A gyártás támogatása a teljes termelési ciklus alatt
  • A gyártási folyamat folyamatos nyomon követése, valamint a minőség és a költségek folyamatos javítása
  • Minőség- és folyamatjavító intézkedések elemzése és feldolgozása

Elvárások

  • Technikusi/technológusi vagy gépészmérnöki végzettség
  • 2-3 éves gyártástechnológiában szerzett tapasztalat
  • CNC, CAD/CAM ismeret
  • 4-5 tengelyes forgácsológépek, Fanuc vezérlés ismerete
  • Kommunikációképes német vagy angol nyelvtudás– szóban és írásban (szakszókincs ismerete)

Ajánlatunk

  • Alapbéren felül cafeteria, év végi prémium
  • Modern munkakörnyezet
  • Stabil, nemzetközi háttér, mégis családias légkör, lapos szervezeti struktúra