HR gyakornok - home office
Home office

Dolgozz otthonról egy multinál! Hivatkozási szám WHC02615

Home office Vissza HR gyakornok - home office Dolgozz otthonról egy multinál! Hivatkozási szám WHC02615

Tovább a jelentkezéshez

Magabiztosan beszélsz angolul?

Szívesen kipróbálnád magad multi környezetben?

Ha érdekel a HR világa és szeretnél releváns szakmai tapasztalatot szerezni, akkor jelentkezz!

Feladatok

  • Globális toborzási csapat támogatása (Európa, Közel-Kelet és Afrika)
  • Segítség a belsős nyitott pozíciók betöltésében
  • Aktív részvétel a toborzás-kiválasztási folyamatban
  • Interjúk szervezése
  • Napi szintű kapcsolattartás a recruiter kollégákkal
  • Jelöltek kezelése és az adatbázis frissítése
  • Riportok készítése és adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív vagy passzív)
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • Heti min. 25 óra vállalása
  • Megbízható és proaktív munkavégzés

Amit kínálunk

  • Rugalmas munkaidő
  • Home office munkavégzés
  • Br. 1310 Ft-os órabér
  • Br. 20.000 Ft Cafetéria/hó
  • Releváns szakmai tapasztalat