IOS App Developer - Budapest/Full Remote
Budapest

IOS fejlesztés piacvezető Partnerünknél! Hivatkozási szám WHCSZ10819

Budapest Vissza IOS App Developer - Budapest/Full Remote IOS fejlesztés piacvezető Partnerünknél! Hivatkozási szám WHCSZ10819

Weblap fejlesztő Partnerünkhöz keresünk IOS fejlesztő Kollégát! - Akár full remote is :)

Feladatok

  • A honlap iOS-alkalmazás funkcióinak javítása és fejlesztése.
  • A kódminőség fenntartása a teszt automatizálás és statikus kódelemző eszközök segítségével a CI/CD környezetünkben.
  • Újrafelhasználható és megbízható kód és könyvtárak tervezése, építése és karbantartása a későbbi felhasználás érdekében.
  • Alkalmazásunk gyors és teljesítőképes szinten tartása a felhasználók számára.
  • Proaktív megoldáskeresés a termékproblémákra.
  • Tervek megvalósítása a csapat PM és UX inputja alapján.
  • Együttműködés a csapat többi tagjával a tervezés és a megvalósítás során.
  • Az androidos mérnöktársak kódjának szakértői felülvizsgálata.
  • Együttműködés a QA csapattal az elfogadási kritériumok teljesítésének biztosítása érdekében.
  • Segítségnyújtás a végfelhasználói problémák megoldásában, naplók vizsgálata.

Elvárások

  • Az iOS SDK alapos ismerete az Objective-C és a Swift használatával.
  • Tapasztalat a REST API hívások használatával történő hálózati kommunikációban.
  • A git verziókezelő rendszer alapos ismerete.
  • Az Apple emberi interfészre vonatkozó irányelveinek jó ismerete.
  • A Firebase szolgáltatásainak ismerete, de nem kötelező.
  • Tapasztalat tesztek írásában, beleértve a UI és Unit teszteket is.
  • A VIPER architektúra ismerete.
  • A következő függőségkezelők ismerete: Carthage, CocoaPods.
  • Az objektumorientált programozás és a SOLID elvek megértése.
  • Csapatjátékos hozzáállás.
  • A technikai és üzleti szintű angol nyelvtudás elengedhetetlen.
  • Legalább 2 év tapasztalat natív iOS-fejlesztésben.

Ajánlatunk

  • A csomag tartalmazza a fizetést, az éves bónuszt, a nem pénzbeli juttatásokat és számos béren kívüli juttatást.
  • Egyéb lehetőségek hűségprogramunk keretében: All You Can Move Card, angol/magyar nyelvi képzés, valamint képzésen, konferenciákon és workshopokon való részvétel.
  • Utazási ösztöndíjprogramunkkal pályázhatsz, hogy akár több hétre ellátogass a 15 Adevinta-ország valamelyikébe.
  • Ami mindig van az irodában: gyümölcs, kávé, tea, kóla, PlayStation, Nintendo Switch, ping-pong, asztali foci, darts, babzsákok.
  • Rengeteg program, társadalmi felelősségvállalás, tematikus hónapok, süteménynapok, 3 napos csapatépítő rendezvények, hogy a munkahét alatt feldobjuk a hangulatunkat.
  • Csapatunk profi, fiatalos, energikus és sokszínű, biztosak vagyunk benne, hogy megtalálod a helyed, hiszen sok minden érdekel minket.
  • Nálunk nincs túlóra, munka után koncentrálj magadra és pihenj.
  • Jól kidolgozott betanítási folyamatra számíthatsz, és folyamatos visszajelzést kapsz a munkádról.
  • Kutyabarátok vagyunk, hozd el a háziállatodat, vagy játssz a kollégák háziállataival.
  • Csatlakozhatsz focicsapatunkhoz, szurkolói klubunkhoz vagy borklubunkhoz.