Ipari mérnök gyakornok
Dabas

Ha a tökéletes mérnöki gyakornoki helyet keresed, Dabason a helyed! Hivatkozási szám WHC022310

Dabas Vissza Ipari mérnök gyakornok Ha a tökéletes mérnöki gyakornoki helyet keresed, Dabason a helyed! Hivatkozási szám WHC022310

Kiemelkedő br. 2200 Ft/óra bérért keresünk partnerünkhöz ipari mérnök gyakornokot!

Feladatok

  • Vezető ipari mérnök munkájának szoros támogatása
  • Termelési és munkafolyamatok dokumentálása
  • Alapanyagok, gépek, szerszámok átvétele és tesztelése
  • Gyártáshoz szükséges berendezések tervezése, fejlesztése majd bevezetése
  • Auditokon és vevői látogatásokon aktív részvétel

Elvárások

  • Heti minimum 20 óra vállalása (törzsidő 8:00-16:30)
  • Aktív/passzív hallgatói jogviszony
  • Felsőfokú műszaki tanulmányok
  • Felhasználói szintű Excel tudás

Ajánlatunk

  • Bruttó 2200 ft/óra
  • Utazási költségtérítés: autó esetén 45 Ft/km
  • Kiemelkedő gyakorlat szerzése
  • Szükséges programok és rendszerek ismeretének elsajátítása