Ipari szerkesztő bádogos
Visonta

Bádogos munkatársakat keresünk hosszútávra! Hivatkozási szám WHC011145

Visonta Vissza Ipari szerkesztő bádogos Bádogos munkatársakat keresünk hosszútávra! Hivatkozási szám WHC011145

Tovább a jelentkezéshez
Ipari szerkesztő bádogos munkatársat keresünk Visontára

Feladatok

  • Bádogos munkák és ehhez kapcsolódó kivitelezési feladatok szakszerű elvégzése a kivitelezésen dolgozó többi szakmával szoros együttműködés a bádogos munkák elkészítéséhez
  • Felszereléséhez és felújításához szükséges szerszámok, gépek és segédeszközök szakszerű kezelése, karbantartása

Elvárások

  • Szakirányú végzettség
  • Min. 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Izometrikus felmérési rajzok ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Juttatási csomag (próbaidő után mozgóbér)
  • Projektbónuszok
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Kiszámíthatóság