Játékipari összeszerelő-, gépkezelő operátor
Győr

Könnyű fizikai munka! Extra műszak-vállalási pótlékkal! Hivatkozási szám WHC0184

Győr Vissza Játékipari összeszerelő-, gépkezelő operátor Könnyű fizikai munka! Extra műszak-vállalási pótlékkal! Hivatkozási szám WHC0184

Könnyű fizikai munkára várjuk új kollégáink jelentkezését!

Feladatok

  • Vasútmodellek, játékelemek, valamint kiegészítőikre minta festése gép segítségével
  • Gépkezelési feladatok
  • Felületi ellenőrzés

Elvárások

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Gyárlátogatáson sikeres próbamunka
  • Egészségügyi alkalmassági vizsgálaton való megfelelés
  • Jó látás, kézügyesség
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Ajánlatunk

  • Cafetéria
  • Teljesítményprémium
  • 30%-os műszakpótlék és azon felül műszak-vállalási pótlék
  • Stabil, barátságos munkahely
  • Ingyenes céges buszjárat győri vidéki busz pu. és a cég között
  • Kiszámítható 3 műszakos munkarend (hétfőtől péntekig napi 8 órában)