Kaizen támogató szakértő
Veresegyház

Hosszútávú biztos munkavégzés, kiszámíthatóság! Hivatkozási szám WHC011461

Veresegyház Vissza Kaizen támogató szakértő Hosszútávú biztos munkavégzés, kiszámíthatóság! Hivatkozási szám WHC011461

Feladatok

  • Gyakorlatban megvalósítja a Kaizen fejlesztéseket, a műszakvezetők segítségével és engedélyével bevonja a rendelkezésre álló szabad erőforrásokat a végrehajtásba,
  • Aktívan részt vesz a megvalósított ötletek és fejlesztések dokumentálásában,
  • Részt vesz a dolgozói javaslatok értékelésében és megvalósításában,
  • Egységes fejlesztési terv alapján koordinálja, felügyeli és végrehajtja a fejlesztési feladatokat,
  • Rendszeres audit keretében ellenőrzi az esetleg felmerült ötleteket,
  • Aktívan részt vesz az új termékek/folyamatok bevezetésében,
  • Keresi és összegyűjti a „legjobb gyakorlatokat”, ezek alapján javaslatot készít a jelen folyamatok javítására és aktívan részt vesz azok elterjesztésében ill betanításában,
  • Folyamatos kapcsolatot tart fent a vezető mérnökkel, részt vesz azok jobbító projektjeiben,
  • A fejlesztés végén megbizonyosodik a fejlesztés szabványosításáról és bevezetéséről.

Elvárások

  • Középfokú végzettség (szakközépiskola, szakmunkásképző, gimnázium)
  • Innovatív gondolkodásmód, kezdeményező hozzáállás, jó problémamegoldó készség

  • Versenyképes bérezés (jelentkezés bérigény megjelölésével)
  • Cafeteria juttatás a belépés napjától (br 30-40e ft, bérből kalkulált összeg)
  • Műszakpótlék: délutáni (13:50-22:00) 30%, éjszakai (21:50-06:00) 50%
  • Túlóra pótlék: hétközi 50%, szombati 100%
  • Teljes bérrel bejelentett munkaviszony
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Tiszta, rendezett, modern munkakörnyezet
  • Kedvezményes étkeztetés helyben (étterem, büfé) - 790Ft / 2 fogásos menüvel
  • Ingyenes vállalati buszok a munkába járáshoz a műszakos munkarendhez igazodva, melyek visszajönnek a túlórázókért
  • Üzemanyag költségtérítés: nettó 30 Ft/km (korlátlanul) + bruttó 20 ft/km (80.000 Ft-ig)
  • Sportolási lehetőség helyben: konditerem, sportpálya, squash pálya, szauna
  • Ingyenes biztosítás: egészség, élet, baleset