Karbantartó
Zalalövő

Karbantartó

Ingyenes céges buszjárat 30 településről. Hivatkozási szám WHC012792
Karbantartó

Zalalövő Vissza Karbantartó Ingyenes céges buszjárat 30 településről. Hivatkozási szám WHC012792

Jelentkezés a linkre kattintva, vagy a következő telefonszámon: +36301394938

Feladatok

  • Általános gépszerelési, javítási feladatok ellátása
  • Termelésben használt gépek javítása
  • A termelésben használt gépek tervszerű, megelőző karbantartásának végrehajtása
  • Épületet és a termelést kiszolgáló berendezések üzemben tartása
  • Vezetői kérésre alkatrészbeszerzés

Elvárások

  • Villanyszerelői végzettség, erősáramú ismeretek
  • B kategóriás járművezetői engedély, saját gépjármű
  • Önálló munkavégzés
  • 2 műszak vállalása

Ajánlatunk

  • Kiemelt alapbér (tapasztalat szerint megbeszélés alapján)
  • Kiemelt műszakpótlék
  • Készenléti pótlék
  • Céges buszjárat
  • bejárási költség támogatása: nettó 50 Ft/km
  • évente nettó 516.000Ft cafeteria
  • határozatlan idejű jogviszony, hosszútávú munkalehetőség
  • kiszámítható munka, munkarend
  • Melletted vagyunk program- ingyenes pénzügyi, jogi, pszichológiai tanácsadás
  • Cég saját állományába történő felvétel