Karbantartó
Kunszentmiklós

Karbantartó

+36 30 214 1783 Hivatkozási szám WHC01839
Karbantartó

Kunszentmiklós Vissza Karbantartó +36 30 214 1783 Hivatkozási szám WHC01839

Tovább a jelentkezéshez
Kunszentmiklósi partnercégünk részére keresünk kollégát, KARBANTARTÓ munkakörbe!

Feladatok

  • Technológiai berendezések, épületgépészeti berendezések telepítése, kialakítása, javítása, időszakos karbantartása, ellenőrzése.
  • Esetleges üzemzavarok elhárítása.

Elvárások

  • Szakiskolai végzettség (lakatos, gépész, villanyszerelő)
  • 2-3 éves karbantartó területen szerzett gyakorlat, tapasztalat
  • EHS követelmények ismerete
  • Lean alapismeretek

Amit kínálunk

  • Alapbér + Cafeteria az ELSŐ NAPTÓL kezdve
  • Havi és év végi bónusz
  • 1 műszakos munkarend (06:00-14:30)
  • Munkaruha és egyéni védőeszközök biztosítása
  • Biztonságos, tiszta munkakörnyezet
  • TELJES utazási támogatás autóval történő munkába járás esetén