Wien

Karbantartó

Légy tagja Osztrák csapatunknak! Hivatkozási szám WHC011188

Wien Vissza Karbantartó Légy tagja Osztrák csapatunknak! Hivatkozási szám WHC011188

Tovább a jelentkezéshez

Ausztriai partnerünk részére kollégákat keresünk, karbantartó pozícióban

Feladatok

Tésztagépgyártásban kezelt gépek karbantartásában szerzett tapasztalat

Folyamat optimalizálás ( próbaidő letelte után)

Fő profil az élelmiszer ipar

Tapasztalat a csomagológépekben, karbantartásában előny

Hibaelhárítás és javítás üzem közben

Technikai projektek irányítása

5 S betartása és betartatása

Elvárások

német nyelvtudás középszinten szóban és írásban

autó az ingázáshoz

Ingázható lakhely

Karbantartóként szerzett minimum 2 éves tapasztalat és/vagy végzettség

Magabiztos, önállóan dolgozásra való készség

Amit kínálunk

Változatos hosszútávú munkalehetőség

Fizetés br 2857 €/ hó = > végzettség és releváns szakmai tapasztalat pozítivabb elbírálás alá esik