Karbantartó Budapest (0630/018-7025)
Budapest

Karbantartók jelentkezését várjuk! Hivatkozási szám WHC01776

Budapest Vissza Karbantartó Budapest (0630/018-7025) Karbantartók jelentkezését várjuk! Hivatkozási szám WHC01776

Érdekes munkakörben szeretnél dolgozni és emellett rendelkezel középfokú végezettséggel főként elektronikai szakirányban?

Olvasd el az alábbi hirdetést, megéri!

Feladatok

  • Megelőző karbantartás elvégzése
  • Üzemeltetési dokumentáció naprakész vezetése
  • Megelőző karbantartás elvégzése után a berendezések üzemképes átadása
  • Megelőző karbantartások hibák észrevétele, és javítása
  • Gépek beüzemelésének folyamatában aktív részvétel

Elvárások

  • Középfokú végzettség (elektronikai / mechanikai / mechatronikai szakirányban)
  • 4-5 év karbantartói munkakörben szerzett tapasztalat
  • Önállóság
  • Precizitás

Ajánlatunk

  • 1 műszakos munkarend
  • Bérezés megegyezés szerint
  • Cafeteria
  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Innovatív környezetben történő foglalkoztatás