Karbantartó (mechanikus vagy elektromos)
Székesfehérvár

Válságálló munkahelyet keresel? Itt a helyed! Hivatkozási szám WHC012443

Székesfehérvár Vissza Karbantartó (mechanikus vagy elektromos) Válságálló munkahelyet keresel? Itt a helyed! Hivatkozási szám WHC012443

Partnerünk székesfehérvári üzemébe keresünk karbantartókat mechanikus vagy villamos/elektromos területre.

Feladatok

  • A gyártósoron lévő gépek, berendezések optimális beállítása
  • Gépek, berendezések karbantartása és megelőző karbantartása
  • Felmerülő műszaki hibák elhárítása
  • A gyártósor indulásának elősegítése, takarításra való előkészítése

Elvárások

  • Középfokú szakirányú végzettséggel rendelkezel: gépész szakirányú végzettség vagy épület-villamossági szerelő, erősáramú berendezés-szerelő, villanyszerelő
  • Tudod vállalni a 6+2-es munkarendet
  • Ismered a pneumatikus vezérlést
  • Találkoztál már szervohajtásokkal és villamos rajzolvasással

Ajánlatunk

  • Br. 500.000,- Ft/hó alapbér
  • Magas műszakpótlékok (délutános műszakra 20%, éjszakás műszakra 60%)
  • Cafetéria
  • Negyedéves bónusz
  • Jelenléti bónusz
  • Ingyenes céges járatok vagy útiköltség térítés (helyi és helyközi bérlet teljes támogatása)
  • Fejlődési lehetőség
  • Termékek korlátlan fogyasztása helyben
  • Kedvezményes termékvásárlási lehetőség
  • Rugalmas munkaközi szünetek
  • Kedvezményes munkahelyi étkezési lehetőség
  • Stabil munkahely (pandémia alatt is növekedni tudott)