Karbantartó technikus
Polgárdi

Irodai munkarend (8:00-16:30)! Hivatkozási szám WHC013018

Polgárdi Vissza Karbantartó technikus Irodai munkarend (8:00-16:30)! Hivatkozási szám WHC013018

Piacvezető partnerünk állományába keresünk karbantartó technikust.

Feladatok

  • A területéhez tartozó gépek, berendezések rendelkezésre állásának és megbízható működésének biztosítása
  • Karbantartási feladatok előkészítése, a megelőző karbantartási intézkedések irányítása, végrehajtása
  • Operatív karbantartó csoport hatékony irányítása
  • Létszámgazdálkodás
  • Szakmai irányítás és támogatás
  • Műhelyrend fenntartatása
  • Operatív karbantartással megbízott külső céges dolgozók munkájának koordinálása és felügyelete
  • Épületgépészethez kapcsolódó feladatok ellátása
  • Szoros kapcsolattartás mérnökséggel, termeléssel
  • Alkatrész management

Elvárások

  • Minimum középfokú, műszaki szakirányú végzettség
  • Vezetőként szerzett minimum 2 év releváns tapasztalat
  • TPM szemlélet és ismeretek
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Office programok magabiztos használata, kiemelkedő EXCEL ismeretek
  • Munkatársak tanításával, irányításával kapcsolatos tapasztalat
  • Jó analizáló, elemző képesség
  • Csapatban való együttműködés, határozott magabiztos fellépés
  • Munkabiztonsági, környezetvédelmi és minőségbiztosítási ismeretek

Ajánlatunk

  • Versenyképes alapbér
  • Bónusz, cafetéria
  • Munkaidő: 8:00-06:30
  • Támogató, barátságos légkör
  • Hosszútávú munkalehetőség