Karbantartó technikus
Kecskemét vonzáskörzete

Távol-keleti tulajdonban lévő gyártópartnerünk számára keresünk Karbantartó technikus kollégát! Hivatkozási szám WHCSZ148

Kecskemét vonzáskörzete Vissza Karbantartó technikus Távol-keleti tulajdonban lévő gyártópartnerünk számára keresünk Karbantartó technikus kollégát! Hivatkozási szám WHCSZ148

Tovább a jelentkezéshez
Távol-keleti tulajdonban lévő gyártópartnerünk a világ legfejlettebb gyárainak egyikével rendelkezik, modern technológiát alkalmazva.

Feladatok

  • a termelés támogatása
  • kapcsolattartás a gépállomány külső szervizmérnökségeivel
  • előzetes karbantartások, hibaelhárítások
  • megelőző karbantartási folyamatok fejlesztése
  • karbantartások megtervezése
  • új eszközök, alkatrészek beszerzése

Elvárások

  • minimum középfokú végzettség
  • angol nyelv alapszintű ismerete
  • karbantartó technikusi tapasztalat
  • magas szintű műszaki problémamegoldó képesség
  • hatékony munkavégzés

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag: alapbér+cafeteria+bónusz
  • Irodai munkarend
  • Utazási hozzájárulás
  • Modern, nemzetközi háttér
  • Támogató, proaktív csapat
  • Folyamatos fejlődési/fejlesztési lehetőség