Karosszérialakatos
1149 Budapest, Mogyoródi út 34-40

Versenyképes fizetés! Bejárás támogatás! Hosszú távú munkalehetőség! Egy műszakos munkarend! Hivatkozási szám WHC012954

1149 Budapest, Mogyoródi út 34-40 Vissza Karosszérialakatos Versenyképes fizetés! Bejárás támogatás! Hosszú távú munkalehetőség! Egy műszakos munkarend! Hivatkozási szám WHC012954

Karosszérialakatosokat keresünk Budapest XIV. kerületébe azonnali kezdéssel!

Feladatok

  • Sérült gépjárművek karosszéria javítása
  • Karambolos közepes és nagy sérülések javítása
  • Részelemcserés és teljes elemcserés javítások
  • Karosszéria sérülések hibafelmérése, hiba nagyságának megállapítása
  • Sérült alvázak és felépítmények javítása
  • Húzatópadon történő vázsérülés javítása

Elvárások

  • Karosszérialakatos végzettség
  • Minimum 2-3 év azonos pozícióban szerzett tapasztalat
  • Húzatópad önálló használata
  • Tapasztalat nagy karambolos autók javításában
  • Gépjárművezetői engedély (B kategória)

  • Versenyképes, bejelentett jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Kiszámítható hétköznapi munkavégzés (hétfőtől – péntekig)
  • Modern, biztonságos, igényes munkakörnyezet