Kereskedelmi ügyintéző
Home office

Home office munkalehetőség! Hivatkozási szám WHC071109

Home office Vissza Kereskedelmi ügyintéző Home office munkalehetőség! Hivatkozási szám WHC071109

Erdészeti termékekkel foglalkozó partnercégünk számára keresünk GYES/GYED ellátásban részesülő munkavállalókat kereskedelmi asszisztensi feladatok ellátására.

Feladatok

  • részvétel a cég erdészeti és faipari termékeinek értékesítésében
  • ajánlatok készítése, tanácsadás
  • meglévő partnerkapcsolatok ápolása, újak kialakítása
  • tárgyalások szervezése
  • szerződéskötések
  • értékesítéshez kapcsolósó adminisztráció

Elvárások

  • GYES/GYED ellátásban való részesülés
  • német és/vagy angol nyelv tárgyalóképes ismerete
  • jó kommunikációs készség szóban és írásban
  • határozott, magabiztos fellépés
  • ügyfél-és piacorientált szemlélet
  • terhelhetőség, rugalmasság
  • önálló, kiváló problémamegoldó képesség
  • felhasználószintű számítógépes ismeret

Ajánlatunk

  • versenyképes jövedelem
  • stabil munkahely
  • Home office lehetőség
  • változatos feladatok
  • szakmai segítség