Kézi összeszerelő kismamamunka
Székesfehérvár

Székesfehérvári kismamák figyelem! Hivatkozási szám WHC071133

Székesfehérvár Vissza Kézi összeszerelő kismamamunka Székesfehérvári kismamák figyelem! Hivatkozási szám WHC071133

Székesfehérvári közúti járműalkatrész-gyártással foglalkozó partnerünkhöz keresünk kismamákat kézi összeszerelő pozícióba! Partnerünk rugalmas, gyors és rendkívül ügyfélorientált. Ügyfeleikkel együtt olyan megoldásokat fejlesztenek ki, amelyek hatékonyabbá teszik a termékeiket. Közvetlen autóipari beszállítók, az idő során modulokra specializálódtak. Globális piacvezetők az "autó arca" terén.

Feladatok

  • Fröccsöntött műanyag alkatrészek összeszerelése manuális és félautomata gyártósorokon
  • Csavarozás, összepattintás, préselés
  • Egyéb kisegítő fizikai feladatok

Elvárások

  • GYED/GYES ellátás megléte
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Állóképesség, állómunka vállalása

Ajánlatunk

  • Br. 1590 ft/óra
  • Tiszta, rendezett, csendes üzemterület
  • Választható műszak (délelőtt, délután, éjszaka)