Kismama Könyvelő munkalehetőség !
Győr

Rugalmas munkavégzés! Hivatkozási szám WHC07880

Győr Vissza Kismama Könyvelő munkalehetőség ! Rugalmas munkavégzés! Hivatkozási szám WHC07880

Győri partnercégünk részére keresünk GYES-en/GYED-en lévő munkavállalókat!

Feladatok

  • Teljes körű könyvelés digitális/elektronikus adatfeldolgozással
  • Havi könyvelés zárás
  • Éves beszámoló és időszakos bevallások készítése

Elvárások

  • Pénzügyi számviteli főiskolai vagy mérlegképes könyvelő végzetég
  • Minimum 3 éves teljes körű könyvelésben szerzett gyakorlat
  • A felsorolt feladatok önálló elvégzése

Ajánlatunk

  • Rugalmas munkaidő
  • Home Office lehetőség
  • Hosszútávú munkavégzés