Kismama munkalehetőség Győr-Moson-Sopron megyében!
Győr

Kismama munkalehetőségek Győr-Moson-Sopron megyében! Hivatkozási szám WHC07745

Győr Vissza Kismama munkalehetőség Győr-Moson-Sopron megyében! Kismama munkalehetőségek Győr-Moson-Sopron megyében! Hivatkozási szám WHC07745

Győr-Moson-Sopron megyei kismama munkalehetőségek széles választékáért regisztrálj hozzánk, hogy Kollégáink keresni tudjanak fizikai-, éttermi kisegítő-, takarító- és alkalmi munkákkal kapcsolatban!

Feladatok

  • könnyű fizikai-,
  • irodai- és
  • alkalmi munkák

Elvárások

  • GYES/GYED járulékban való részesülés
  • Megbízható munkavégzés
  • Heti 1-2 nap vállalása napi 6-8 órában

Ajánlatunk

  • Kiváló bérezés
  • Hosszútávú munkalehetőség